Arusan Farma Bitkisel Ürünler, ZAYIFLAMA KEMERİ, Arusan Farma, KRİSTAL ZAYIFLAMA KEMERİ
Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  Gerekli Bilgiler

 
  KRİSTAL ZAYIFLAMA KEMERİ Özellikleri

Neredeyim ? : ZAYIFLAMA KEMERİ   /   Arusan Farma


Resimi büyütmek için tıklayınız.
  
 
KRİSTAL ZAYIFLAMA KEMERİ
Ürün Kodu : 022
Fiyatı : 109,00 TL

veya

UYARI  :  Lütfen sipariş verirken karın çevre ölçünüz, kan grubunuz ve kilonuzu Mesaj / Not kısmına ( sipariş verme esnasında ) yazınız. Bu şekilde verilen siparişlerde satış temsilcimiz, sizi aramasına gerek kalmadan size uygun olan ölçüde kemeri ve kan grubu beslenme çizelgesini gönderecektir. Karın çevre ölçüsü en fazla 125 cm olan kişilerde küçük boy kemer ( 110 cm ) , 125 cm ile 160 cm arasında  olan kişilerde ise büyük boy ( 140 cm ) kemer gönderilir..

DR.SUAT ARUSAN KRİSTAL ZAYIFLAMA KEMERİ NEDİR ?

Kristal doğal taşlar ve kumaş kemerden oluşan bu ürün, iştahınızın kesilmesini sağlamakta dolayısıyla yemek yeme isteğinizi ciddi oranda azaltmaktadır. Başka bir deyişle acıkma hissinizi minimize etmektedir. Dolayısıyla ,ürünümüz iştahı fazla olan kişiler için idealdir. Ancak , herkesin metabolizma yapısı aynı olmadığından kullanım sonuçları da ( kaç kilo verildiği , kilo verme süresi .. ) kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra , troid hormon bozukluğu , amalgam diş dolgusu ( siyah renkli dolgu ) , sürekli ilaç kullanımı ( ağrı kesici , psikiyatri ilaçları v.s..) kilo almanıza yada kilo veremiyor olmanıza sebep oluyor olabilir.

Asrı saadet döneminde, Hz. Peygamber (S.A.V.) ve pek çok sahabe, açlık durumlarında karın bölgelerine taş bağlamışlardır. Peygamberler tarihinde bu konu tafsilatlı şekilde anlatılmıştır.

Efendimiz ( SAV ) in mucizesi olan bu uygulamanın hikmeti, kristal taşların bioelektromanyetik bir etki ile beynin hipotalamus bölgesinde bulunan iştah merkezinin faaliyetini azaltarak açlık duygusunu engellemesi , dolayısıyla tokluk hissi vererek yemek yeme isteğini ciddi oranda azaltmasıdır.

Taşların enerji yapılarının, insan üzerindeki etkileri ve klinik çalışmalarımızın sonuçlarına göre , açlık hissinin engellenmesi için karna bağlanan taşın ağırlığı yada baskı yapmasının bir fayda sağlayamayacağı , dolayısıyla Efendimiz ( SAV ) in karın bölgesine taş bağlamasındaki hikmetin , taşların enerji yapıları ile alakalı olduğunu söyleyebiliriz.

Bu gerçekten yola çıkarak geliştirmiş olduğumuz, kristal doğal taşlardan oluşan zayıflama kemerimizi , kilo sorunu olan herkesin faydalanabilmesi ve aynı zamanda pratik uygulanabilir olması açısından insanlığın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Bazı taşların yaydığı titreşimlerin ve elektromanyetik frekansların beden enerjimize doğrudan etkileri olduğunu artık bugün modern tıp da kabul etmektedir.

NEDEN KRİSTAL ZAYIFLAMA KEMERİ ?

Gıda sektörünün son 30 yılda tüketimi aşırı teşvik eden çeşitlilikle beraber tanıtım ve reklamları yemek ve içmeyi bir ihtiyaç olmaktan çıkartarak aşırı tüketime dayalı bir sektör haline getirmiştir.

Sindirim gözle başlar,limonu görünce sadece ağzımız sulanmaz midemizdede gerekli enzimleri taşıyan sular salgılanır.Sofrada,tabakta,vitrinde,yazılı ve görsel medyadaki reklamlarda,caddede vitrini olan lokanta ve pastanelerde beynimiz sürekli uyarılarak yeme içme komutlarıyla iştah merkezimiz uyarılmaktadır.
İnsanlık; 20, 30 yıl öncesi ile mukayese edilmeyecek büyüklükte   ,bugünlerde başımızın belası haline gelen yeme içme isteğimizi kamçılıyan saldırılar ile tarihin hiçbir döneminde bu kadar karşı karşıya kalmamıştır.

İştah merkezimiz , acıkma ve doyma duygularımız ayarı bozulmuş parazitli radyo gibi.

Mevcut zayıflama rejimleri bu ayarı bozulmuş sistemin tedavisine yönelik olmayıp sonuçlarını ortadan kaldırıp göz boyamaktan başka bir işe yaramamaktadır.
Geçici zayıflama zaferleri şişmanlığın gerçek sebeblerini hiçbir zaman ortadan kaldırmamaktadır.
Ayrıca yaşanan streslerden dolayı rejim başarısızlıkları sonrası yaşanan depresyonlarda işin bonusu.

Obezite bir hastalık mıdır , yoksa daha doğru tanımıyla bir rahasızlığın sonucu mudur?

Acıkmadan yemek, doyduğumuzun farkına geç varmak, öğün nedir bilmemek sadece bir irade sorunumudur, yoksa istemsiz hareket eden, irademiz dışı ömür boyunca kurulmuş bir saat gibi çalışan vücut sistemlerimizden olan sindirim ve metebolizmamızın ritminin,  disiplininin bozulması sonucu karşılaştığımız bir sorun mudur?

Konumuz olan sistemin ritminin bozulması öncelikle biyolojik ve fizyolojik bir olay değildir.
Oburluk ve dengesiz beslenme, biyolojik veya fizyolojik bir olay olsaydı sonuçları kontrolsüz yemek yeme değil ,  muhakkak ağrı, ateş vb. semptomlarla seyretmesi gereken klinik bir vaka olurdu.

İşte kristallerin önemi burada ortaya çıkmaktadır.

Bir şuaya, bir enerji boyutuna sahip olan mineral kristalleri yaydıkları elektromanyetik dalgalar ile organlarımızın bozulan biomanyetik elektiriksel ritmini düzeltmekte, bozulan çalışma ritimlerini, doğru dalga boyunda yeniden akort etmektedir. Yani günümüz teknolojik terimi ile Organlarımızı fabrika ayarlarına yeniden kavuşturmaktadır.

Krıstaller, iştahımızı kesip yememe alışkanlığı kazandırmamakta, tam aksine iştah ve acıkma sandığımız aşırı yeme ve doymama duygumuzu  önleyerek,  ihtiyacımız kadar ve yeterli beslenmemiz için hipofiz bezimizi olması gereken faaliyet sınırlarında tutmaktadır.

Günümüzde insanlık henüz tam tanımlanmamış ve toplumsal şuurla kavranmamış zulümlerle karşı karşıyadır.

Bir ahtapotun kolları gibi tüm insanlığı fert fert sararak  boğan aşırı tüketim ve israf ekonomileri, sadece biyolojik varlığımızı mahvetmemekte, aynı zamanda psikolojik ve ruhsal varlığımızı da darmadağan etmektedir.

Yeme içme programları, gıda yiyecek ve içecek reklamları, Roma sefaat dönemlerini mumla aratan resepsiyon ve davetler, şehirlerimizin meydanlarında dev panolarda yazılı görsel yiyecek , içecek reklamları, daha örneklerini  onlarca çoğaltabileceğimiz hepimize yapılan;  yeyin, yeyin, daha fazla, daha da fazla yeyin;  için, asitli, kafeinli, enerji  vereninden için daha fazla için,için diye etrafımızı saran reklamlardan sonra, zayıflayın, şu çay daha iyi zayıflatır, sporsuz olmaz, zayıflama klıniğimiz hizmetinizde, diyetisyensiz olmaz, sebze yeyin, karbonhidrattan uzak durun, yağı terkedin , unutun......imdat...

Böyle bir sapkınlıklar ve saçmalıklar anoforu birilerine para kazandırırken,  bizden giden iki şeyin farkına vardığımızda  iş işten geçmiş oluyor: Sağlığımız ve paramız.

Krıstal kemer,  basit, çok basit bir iş , fakat sonuçları muhteşem bir  iş yapıyor. 

Ne gibi derseniz, frekansı bozulduğu için gürültülü bir parazitle ortalığı ses kirliliğine boğan bir radyonun doğru frekansa ufak bir parmak hareketi ile getirilmesi gibi.

Yada kulağınızı tıkayın.
Ne kadar tıkalı tutabilirsiniz ?
Kesinlikle bir dahaki yeni rejime kadar ....

KULLANIM ŞEKLİ:

Doğal taşların yapışkan yüzünü, kemer üzerindeki yapışkan bölgeye yapıştırınız.

Kemeri, taşların karın bölgesine direk temas edecek şekilde takınız. ( Ürün videolarına bakınız )

Taşların üçünü de kemer üzerine takınız. İlerleyen günlerde iştah durumunuza göre herhangi bir taşı çıkartarak taş sayısını azaltabilirsiniz.

İstenilen kiloya ulaşana kadar kemeri çıkarmayın. Sadece banyo yapılacağı zaman çıkartınız.

Kemerin kirlenmesi durumunda, kemer üzerinde bulunan yapışkan kumaşa su değmeyecek şekilde, kemeri ılık suyla elde yıkayın ve asarak kurutunuz.

Taşlar ise kişiye özeldir.Ürünü kullanmadan önce taşları 5 dk kadar toprakta bekletin (saksı toprağı olabilir) ve daha sonra tuzlu suyla siliniz.(bez yada sünger yardımıyla) Bu işlemi , ürünü kullanmaya başladıktan sonrada haftada bir yada iki sefer uygulayınız.

 (Toprakta bekletme ve silme işlemini taşların ön yüzüne uygulayınız. Tuzlu suya koyacağınız tuzun doğal kaya tuzu olmasına özen gösteriniz)

UYGULANACAK BÖLGE:

Kemeri takarken, taşların karın bölgesine direk temas etmesi gereklidir.

Taşlar , göbek deliğinizin 4 parmak kadar üzerine ( mide üzerine ) temas edecek şekilde kemeri takınız. 

Ürün videosunda kemerin takılışını görebilirsiniz. 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Ürün de kullanılan kumaş ekoteks sertifikalıdır. Vücuda temas eden kıyafetlerin içerdiği katkı maddeleri ter vasıtasıyla etkileşim oluşturur. Vücudunuza temas eden kumaş sağlıklı değil ise bu sizi olumsuz etkiler. Ürün içerisinde sağlığı zararlı kanserojen maddelerin olup olmadığını ekoteks standartları belirler.

Dolayısıyla doğal taşlar ve kumaştan ibaret olan ürünümüz tamamen doğaldır.

DOĞAL TAŞLARIN ENERJİ YAPISI ve ETKİLERİ

Doğal taşların şifa enerjileri hakkında bilgiler, Mısır tabletlerinden elde edilen verilere göre, yaklaşık olarak 200 bin yıl öncesine hatta daha da önceye, Atlantis ve Mu uygarlıklarına kadar uzanıyor.

Oluşumları mineraller ve jeotermal sulardan meydana gelen değerli taşlar, renk tayfı içinde yoğun hale gelmiş ışık noktaları olarak tanımlanıyor. Gezegenimizin çekirdeğinin yakınında şekillenen erimiş magmadan oluşuyor.

Yeryüzüne doğru akarken mineralleri, gazları ve kaynar haldeki jeotermal suları da birlikte taşıyorlar. Oluşumlarını tamamladıkları milyonlarca yıl boyunca elektromanyetik enerjileri barındırır hale geliyorlar.

Taşlar, tedavi yöntemi olarak kullanılmanın dışında zihinsel yetenekleri geliştirmek, ruhsal gelişime yardımcı olmak, pozitif enerjileri çekmek ve sezgileri güçlendirmek gibi bir çok amaçla da kullanılabiliyor.Her taşın ayrı bir özelliği var ve istenen konularda bu taşlar takı olarak takılarak, evde bulundurularak ya da sürekli kişinin üzerinde taşınarak kullanılıyor.

Doğal taşlar, milyonlarca yıl süren bir zaman diliminde meydana geliyor.Oluşumları süresince, birçok doğal enerji vibrasyonunu üzerine alıyor.Taşların üzerinde birikmiş olan bu enerjiler, taşları kendi enerji alanına alan insanlarda , oldukça önemli pozitif etkiler oluşturuyor.Deneyip faydalarını görenlerin tavsiyesi, bu doğal taşlara ilgiyi artırmıştır.

ÜRÜN İÇERİĞİNDE BULUNAN DOĞAL TAŞLARIN ETKİLERİ

Doğal taşlara birçok özellik ve fayda atfedilmektedir. Bunlardan en çok kabul görenleri şunlardır:

AKİK :

- Stres,sinirlilik,uyuyamama üzerinde etkilidir. Topraklama etkisi yapar. Bedendeki elektriği dengeler.

- Yüksek ve düşük tansiyonu olanlarda olumlu etki yapar.

- Fiziksel canlılığı arttırarak tembelliği giderir.

- Kalp ve kan dolaşımını olumlu etkiler.

- Cinsel güç ve doğurganlık üzerinde pozitif etki yapar.

- Cesaret ve güç verir.

Kristal Kuvars :

- İnsanın genel olarak fiziksel ve ruhsal sağlığı için kullanılır. (Her sağlık sorunu için kullanılabilir)

- Vücut enerjisini düzenler.

- Negatif enerjiden korur. (Özellikle insanların negatif - olumsuz enerjilerinden)

- Taşıyana neşe ve mutluluk verir.

- Radyoaktif dalgalardan korur.(özellikle cep telefonu ve bilgisayardan kaynaklanan)

 - Elektromanyetik ışınımlardan korur.

- Baş ağrısını hafifletir.

- Sindirim sistemi ve kan dolaşımı üzerinde olumlu etki yapar.

- Oburluğa karşı etkilidir. ( iştahı azaltır )

- Bağışıklık sistemini güçlendirir.

AYTAŞI :

- Kadın hastalıkları ve menopozun olumsuz etkileri için yararlıdır.

- Oburluğa karşı çok etkilidir.( İştahı azaltır . )

- Doğum sürecinin kolaylaştırılmasına ve sancıların hafifletilmesine yardımcı olur.

- Hücreler üzerinde olumlu etkileri olduğu düşünülmektedir. ( anti-aging )

HAFTADA 1 YADA 2 SEFER , TAŞLARI DOĞAL SICAKLIĞINA GELİNCEYE KADAR TOPRAĞA YATIRIN ( 5 dk. kadar ) SONRASINDA DOĞAL TUZLU SU İLE ÖN YÜZLERİNİ SİLEREK KULLANMAYA DEVAM EDİN.

Taşlarımız %100 doğaldır. Hiçbir boya ve kimyasal içermez.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kemeri ne zaman ve ne kadar süre ile kullanmalıyım ?

Kemeri sadece banyo yapacağınız zaman çıkartınız.Onun dışında yatarken dahil olmak üzere sürekli takılı kalmalı. Süre olarak ise , bu tamamen sizin tercihinizdir.İstenilen ideal kiloya gelene kadar kullanmalısınız.

Bu kemer ile ayda kaç kilo vermek mümkün oluyor ?

Net olarak şu kadar kilo verirsiniz demek çok doğru olmaz çünkü kilo sorunu metabolizmayla alakalı ve kişiden kişiye çok farklılık gösteren bir durumdur. Ancak doğal taşların bioelektromanyetik etkisi sayesinde iştahınızın azalacağı , açlık hissinizin minimize olacağını denemelerimiz sonucunda rahatlıkla söyleyebiliriz. Burada farklılık gösteren durum , az yemek yemekle herkeste sabit bir kilo vermenin  söz konusu olmayacağıdır. Ancak az yemekle mutlaka kilo verilir, kaç kilo verileceği ise belirttiğimiz gibi kişiden kişiye değişecektir.

Kemere 3 tane taş takılabiliyor. Bu taşların hepsini mi takacağız yada taş sayısını nasıl neye göre ayarlayacağız ?

Biz ilk kemeri ilk kullanmaya başladığınızda taşların üçünün de takılmasını ve banyo ihtiyacı dışında kemerin her zaman takılmasını tavsiye ediyoruz. İlerleyen günlerde aşırı bir iştah kesilmesi , hiçbir şey yiyememe gibi durum söz konusu olursa taş sayısını azaltabilir , hatta kemeri bazı zamanlar mesela yatarken çıkarabilir sadece gündüzleri de takabilirsiniz. Kısaca söylemek gerekirse iştah konusu yani açlık hissi herkes de farklılık gösteren bir durum olduğundan , kemerin takılma süresi , taş sayısı gibi hususların kemeri kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 ay içinde belirlenebileceğini ve bu durumunda kullanıcılar tarafından ayarlanacağını söylüyoruz.

Kemeri kullandığımızda iştahımızın , yemek yeme isteğimizin azaldığını ve belli bir süre sonra zayıfladığımızı düşünürsek , kemeri çıkardığımızda iştah durumumuz nasıl olacak ? Verdiğimiz kiloları tekrar kısa sürede geri mi alacağız ?

Ürünümüzün etki mekanizması , taşların bioelektromanyetik etkisiyle beynimizin hipotalamus bölgesinde bulunan iştah merkezini uyarmasıdır. Dolayısıyla uygulamada , taşların enerji yapısından faydalanıldığı için kemeri çıkardığınızda bu iştah merkezine yapılan bir uyarı olmayacağından iştahınız normale dönecek ve açlık hissiniz normalde nasıl ise yine aynı olacaktır.

Verilen kiloların tekrar geri alınması konusu da , verdiğiniz kiloyu aynen geri almanız aynı düzeyde yani önceden olduğu gibi aynı miktarda yemenize bağlıdır. Bu da mümkün olmaz çünkü açlık hissiniz önceden olduğu gibi olabilir ancak belli bir kiloya düşüldükten sonra önceden olduğu miktarda yemeniz mümkün olamaz. Az yemek yemekle zayıflanır , zayıflamakla da mide küçülür. Mideniz küçüldüğünde daha çabuk doyacağınız için az yemiş olursunuz. Dolayısıyla verilen kilolar öyle çabucak geri alınması gibi bir durum olamaz. Tabiki önemli olan zayıflayabilmektir. Zayıflayan insan mutlaka formunu koruması için de kendi dikkat ve gayreti olması gerekir.

Kemer kullanırken ayrıca diyet yapmamıza gerek var mı ?

Biz, kan grubuna göre beslenme programı tavsiye ediyoruz. Bu beslenme programı diyet değildir. Sadece kan grubunuza göre , size yenilmesi faydalı , zararlı ve serbest olan gıdalarınbelirtildiği bir çizelgedir. Sipariş esnasında Mesaj / Not kısmına kan grubunuzu da belirtirseniz ,kan grubu beslenme çizelgesi de tarafınıza gönderilecektir. 

 Kemerin ölçüsü herkese uyuyor mu ? Nasıl ayarlama yapılacak ?

Sipariş vermeden önce , karın çevre ölçünüzü alınız. Karın bölgesi çevresi ( göbek çevresi ) 125 cm’ e kadar olan kişilerde küçük boy ( 110 cm ) kemer sipariş ediniz. Göbek çevre ölçünüz 125 cm – 160 cm arası ise büyük boy ( 140 cm ) kemer almanız gerekli. Kemer kumaşında esneklik payı olduğundan belirttiğimiz ölçülerde sipariş verirseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Kumaşı ve Taşların Temizliği Nasıl Olacak?

Kumaş, yapışkan olan (cırt-cırt) bölgeye su değmeyecek şekilde ılık suyla elde yıkayınız ve asarak kurutunuz.

Taşlar ise kişiye özeldir.Ürünü kullanmadan önce taşları 5 dk kadar toprakta bekletin (saksı toprağı olabilir) ve daha sonra tuzlu suyla siliniz.(bez yada sünger yardımıyla) Bu işlemi , ürünü kullanmaya başladıktan sonrada haftada bir yada iki sefer uygulayınız.

 (Toprakta bekletme ve silme işlemini taşların ön yüzüne uygulayınız. Tuzlu suya koyacağınız tuzun doğal kaya tuzu olmasına özen gösteriniz)

Lütfen sipariş verirken karın çevre ölçünüz, kan grubunuz ve kilonuzu  Mesaj / Not kısmına  ( sipariş verme esnasında ) yazınız. Bu şekilde verilen siparişlerde satış temsilcimiz, sizi aramasına gerek kalmadan size uygun olan ölçüde kemeri ve kan grubu beslenme çizelgesini gönderecektir. 
  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

 

  Üye Girişi

Company : ARUSANFARMA Bitkisel Ürünler San.Tic.Ltd.Şti
End Date : 25.12.2015
URL : http://www.arusanfarma.com.tr/
Address : Kızılcaşar Mah. Serpmeler No:350/A İncek
Telephone : +90 312 460 26 26 & +90 312 460 11 10
Email Contact : dogaldestek@arusanfarma.com.tr
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.